MB „Kokybės klubas“ profesionalių projektų vadovų dėka, parengtas ir vykdomas Lietuvos-Lenkijos priešgaisrinės apsaugos projektas. Neseniai Šilalės rajone, Gineikių kaime, buvo pristatytas naujasis Kaltinėnų ugniagesių komandos automobilis ir nauja įranga: kvėpavimo aparatai, ugniagesių apranga, hidraulinė gelbėjimo įranga ir kiti būtini reikmenys, padėsiantis kovoti su gaisrais.

Skaityti toliau

 

 "MB “Kokybes klubas” paslaugomis naudojames jau ne pirmą kartą ir su šios įmonės pagalba visuomet pasiekiame savo tikslus. Tai puikūs profesionalai ir draugiški konsultantai, kurie tikrai padeda sprendžiant įvairius klausimus susijusius su ES lėšų įsisavinimu"

- Tomas Paleckis-
Generalinis direktorius
UAB "TLSC"

Skaityti toliau

 

Džiaugiamės, jog su MB "Kokybės klubas" pagalba projekto vykdytojai "Gelbėkit vaikus" Fabijoniškių vaikų dienos centras "Svajonių laivas", bei jų partneriai „Raseinių socialinių paslaugų centras“  ir „Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centras“, kartu su „Šilalės rajono socialinių paslaugų namais“, surado partnerius Norvegijoje ir gavo finansavimą 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos ,,Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ Dvišalio bendradarbiavimo fondo veikloms vykdyti.

Skaityti toliau