Su MB "Kokybės klubas" pagalba rasti partneriai Norvegijoje ir gautas finansavimas!

 

Džiaugiamės, jog su MB "Kokybės klubas" pagalba projekto vykdytojai "Gelbėkit vaikus" Fabijoniškių vaikų dienos centras "Svajonių laivas", bei jų partneriai „Raseinių socialinių paslaugų centras“  ir „Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centras“, kartu su „Šilalės rajono socialinių paslaugų namais“, surado partnerius Norvegijoje ir gavo finansavimą 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos ,,Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ Dvišalio bendradarbiavimo fondo veikloms vykdyti.

Projekto metu bus rengiamas dviejų dienų seminaras, į kurį atvyks 2 atstovai iš Norvegijos, vienas jų – ICSW Norway direktorius Njaal Petter Svensson, turintis ilgametę darbo patirtį su jaunimu bei socialinių paslaugų teikimu. Taip pat seminare dalyvaus 5 pedagogai iš Fabijoniškių vaikų dienos centro "Svajonių laivas" ir 2 specialistai iš „Raseinių socialinių paslaugų centro“. O „Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro“ darbuotojai kartu su „Šilalės rajono socilinių paslaugų namų“ atstovais vyks kelių dienų vizitui į Norvegiją pasisemti patirties ir aplankyti panašią veiklą vykdančias organizacijas. 

Tikimės, kad šie projektai padės stiprius pamatus Lietuvos ir Norvegijos organizacijų bendradarbiavimui ir toliau seks didesni projektai. 
Linkime sėkmės įgyvendinant projektą, bei pasisemti Norvegų gerosios patirties kokybiškos vaiko iš socialinės rizikos šeimų globos ir vaiko apsaugos srityse.