Įgyvendintas UAB "TLSC" projektas!

 

 "MB “Kokybes klubas” paslaugomis naudojames jau ne pirmą kartą ir su šios įmonės pagalba visuomet pasiekiame savo tikslus. Tai puikūs profesionalai ir draugiški konsultantai, kurie tikrai padeda sprendžiant įvairius klausimus susijusius su ES lėšų įsisavinimu"

- Tomas Paleckis-
Generalinis direktorius
UAB "TLSC"

Transporto ir logistikos įmonė UAB "TLSC“ įgyvendino projektą "UAB "TLSC" produktyvumo didinimas, optimizuojant su krovinių gabenimo paslaugomis susijusių verslo procesų atlikimą ir veiklos organizavimo procesus". Projektas buvo įgyvendintas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto ,,Smulkioji ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas" įgyvendinimo priemonę ,,E-verslas LT".

Projekto tikslas- automatizuoti ir integruoti įmonių svarbiausius verslo procesus, taip sudarant sąlygas produktyvumo ir darbo našumo rodikliams augti.

Projektą padėjo įgyvendinti profesionali IT technologinių sprendimų įmonė - UAB "Terra IT".

UAB "TLSC" viena didžiausių transporto ir logistikos įmonė, siūlanti profesionales pervežimo paslaugas, visada randanti klientams palankius sprendimus.

Linkime įmonei sėkmės ir toliau ES finansinės paramos dėka didinti darbo našumą, kuris sukuria didelę pridėtinę vertę ir kelia Lietuvos bendrą ekonomikos lygį!