Tiesioginės COVID-19 paskolos

Kvietimas teikti paraiškas „Tiesioginės COVID-19 paskolos“.

Priemonė:
„Tiesioginės COVID-19 paskolos“
1142 Dienos
Tinkami pareiškėjai smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektai ir didelės įmonės. Paraiškos teikimo terminas Iki 2021 m. gegužės 31 d.
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma Iki 100 000 Eur Kvietimui numatytas finansavimas 30 mln. Eur

Remiama veikla:

Paskolos teikiamos verslui, atitinkančiam LR Vyriausybės nustatytus pagalbos teikimo kriterijus, kurių pagrindinis – apyvartos kritimas antrojo karantino metu nustatytais laikotarpiais daugiau nei 30 proc., o naujų įmonių atveju – jų veiklos apribojimas.

Vienam paskolos gavėjui gali būti suteikta tik viena paskola, kuri negali viršyti vieno mėnesio vidutinės apyvartos dydžio ir bet kuriuo atveju negali siekti daugiau kaip 100 tūkst. Eur. Be to, paskolos suma, vadovaujantis Europos Komisijos reglamentais, negali viršyti dvigubos paskolos gavėjo darbuotojams priskaičiuotos darbo užmokesčio su mokesčiais sumos per metus arba 25 procentų paskolos gavėjo 2019 m. apyvartos.

Vidutinės mėnesio apyvartos skaičiavimo laikotarpis yra nustatomas ir paskolos dydis apskaičiuojamas pagal INVEGOS patvirtintą metodiką, ir pagal ją parengtą paskolos sumos apskaičiavimo skaičiuoklę.

Didžiausios palūkanos SVV subjektams gali būti iki 0,69 proc., o didelėms įmonėms – iki 1,69 proc.

Sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai netaikomi, taikomas 100 eurų sutarties keitimo mokestis. Paskolą ar jos dalį galima grąžinti anksčiau be papildomų mokesčių.

Terminai

Paskolų teikimo sutartis galima pasirašyti ne vėliau kaip iki 2021 m. birželio 30 d., o lėšos paskolos gavėjui yra išmokamos ne vėliau kaip iki 2021 m. rugsėjo 30 d. Paskolos teikiamos ne ilgesniam kaip 72 mėnesių laikotarpiui.

Paskolos lėšomis gali būti apmokamos patirtos (planuojamos patirti) išlaidos nuo 2020 m. spalio 1 d. iki 2021 m. spalio 30 d.

Paskola pradedama grąžinti po paskolos sutarties sudarymo praėjus ne daugiau kaip 6 mėnesiams.

Paskolos gavėjo prašymu ir INVEGAI sutikus, paskolos grąžinimas gali būti atidėtas papildomai iš viso iki 6 mėnesių laikotarpiui, jei paskolos gavėjas sutinka sumokėti nustatytą paskolos sutarties sąlygų pakeitimo mokestį.

Paraiškos gali būti teikiamos iki: 2021 m. gegužės 31 d. 23:59 val.

Kviečiame kreiptis:
el. paštu: 
info@kokybesklubas.lt
telefonu: +370 (652) 93 303
Arba sekite naujienas FB paskyroje 
https://www.facebook.com/MBKokybesklubas/

Mūsų klientai

logo1.pngTranskela_Logo_COLOR.pngTLSC.pngLaurai.pngPBU.pngNovaturas.pngpirciupasaulis.pngKlaipėda_LCC.pngbalticilp.pngmechanizmu.pngTARANDE_LOGO-01.pnggordonlogo.pngAKTO.pngbaltijosbrasta.pngLogo.pngTAVIRA.pngPilies-Uostas.png