Projektų rengimo paslaugos

MB „Kokybės klubas“ specializuojasi projektų ir paraiškų rengimo srityje. Teikiame kompleksines paslaugas: nuo projektinės idėjos parengimo iki projekto įgyvendinimo.  

Projektų administravimo paslaugos

Teikiame projektų administravimo paslaugas įmonėms, įstaigoms ir organizacijos, gavusioms ES struktūrinių fondų ar kitų programų paramą.

"PASLAUGŲ CENTRAI VAIKAMS"

Kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonę "Nr. 08.1.1-CPVA-K-429 „Paslaugų centrai vaikams"

Priemonė:
"Paslaugų centrai vaikams"
Tinkami pareiškėjai Viešieji juridiniai asmenys Paraiškos teikimo terminas 2020 m. rugsėjo 14d. 
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma 3 500 000,00 Eur Kvietimui numatytas finansavimas 14 117 648,00 Eur


Priemonės tikslas:
Gerinti kompleksiškai ir individualizuotai teikiamų paslaugų vaikams su negalia ir jų šeimos nariams prieinamumą, plėtojant šių paslaugų infrastruktūrą bendruomenėje, taip sudarant sąlygas vaikams su negalia ir jų šeimos nariams gauti įvairiapusę socialinę, švietimo, sveikatos priežiūros pagalbą bei paslaugas.

Remiama veikla:
Paslaugų infrastruktūros vaikams su negalia, vaikams, kurie dėl savo sveikatos būklės ar raidos sutrikimų turi specialiųjų poreikių, ir jų šeimų nariams kūrimas ir (ar) plėtra.

Projektų atrankos būdas: konkursas.

Kviečiame kreiptis:
el. paštu: info@kokybesklubas.lt
telefonu: +370 (652) 93 303
Arba sekite naujienas FB paskyroje https://www.facebook.com/MBKokybesklubas/ 

Aukštesnė kategorija: Lietuvių

Mūsų klientai

Transkela_Logo_COLOR.pngAKTO.pngTAVIRA.pngTARANDE_LOGO-01.pngpirciupasaulis.pngPBU.pngLaurai.pngLogo.pngTLSC.pngKlaipėda_LCC.pngmechanizmu.pngPilies-Uostas.pngbalticilp.pnggordonlogo.pngNovaturas.pngbaltijosbrasta.pnglogo1.png