seminaras “Making Waves”

"Europa piliečiams" – narės Suomija, Danija, Latvija, Lietuva, Estija, Švedija ir Lenkija norėtų pakviesti jus dalyvauti Baltijos jūros tinklo renginiuose "Making Waves 2017"  2017 spalio 18-20 d. Ryga, Latvija;

Priemonė:
seminaras “Making Waves”
 
Finansuojamos veiklos Kompensuojamos seminaro dalyvio išlaidos Paraiškos teikimo terminas 2017 m. Rugsėjo 18 d.

Priemonės tikslas: užmegzti ryšius ir plėtoti idėjas ateities bendradarbiavimui Baltijos jūros regiono šalyse ES programoje "Europa piliečiams". Atsižvelgiant į ankstesnių renginių sėkmę (2013 m. Stokholmas, 2014 m. Talinas, 2015 m. Vilnius ir 2016 m. Helsinkis) tarptautinių partnerysčių kūrimui, penktąjį kartą vyks seminaras “Making Waves”, kuriame dalyvaus apie 50 dalyvių, atstovaujančių pilietinei visuomenei.

Tinkami pareiškėjai: Seminaras skirtas pilietinės visuomenės organizacijoms ir valstybinėms institucijoms iš Danijos, Estijos, Suomijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ir Švedijos, kurie nori plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą finansuojant programą "Europa piliečiams", įskaitant miestus, savivaldybes ir regionines valdžios institucijas, asociacijos ir tinklai, ne pelno organizacijos ir pilietinės visuomenės organizacijos, kultūros / jaunimo / švietimo / mokslinių tyrimų organizacijos. Tikimasi, kad dalyvaus vienas dalyvis iš kiekvienos organizacijos (bendras dalyvių skaičius yra ribotas, iš kiekvienos šalies tikimasi penkių dalyvių).

! Seminaro darbo kalba yra anglų kalba.

Remiama veikla: Siekiant remti ir plėtoti naujas projektų partnerystes, seminaro dalyviai geriau supras "Europa piliečiams" programos finansavimo galimybes ir prioritetus, paraiškų teikimo procesą ir kriterijus. Jie taip pat dalyvaus seminare, kuriame bus analizuojami gerų programų pavyzdžiai ir rengiami paraiškų rengimo seminarai, kuriuose atsižvelgiama į galimas projektų idėjas, vykstant visais projekto etapais.

Paramos dydis: "Europa piliečiams" nori padengti savo dalyvių ir ekspertų kelionės išlaidas ir apgyvendinimą, kurie bus pakviesti pristatyti sėkmingų projektų rezultatus. "Europa piliečiams" Latvijoje ketina sumokėti už pilnai įrengtas renginių konferencijų salės, taip pat maistą visiems dalyviams.

* Pareiškėjai turėtų kreiptis į savo vietos "Europe for Citizens" kontaktinius centrus už dalyvavimo mokesčius ir galimą išlaidų kompensavimą.

Finansavimo intensyvumas: iki 100%

Paraiškų teikimo terminas: Tie, kurie nori dalyvauti, turėtų užpildyti registracijos formą "Google".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKnDRm-HWyREogc-U_u6Ag8iLD5mOyJsW8mlmuk1_kED2kBA/viewform?c=0&w=1

Kiekvienos dalyvaujančios šalies "Europa piliečiams" kontaktinių punktų dalyviai atrenkami, atsižvelgdami į pareiškėjų profilius ir interesus.

Galutinis paraiškų pateikimo terminas: 2017 m. Rugsėjo 18 d.

Kviečiame kreiptis:
el. paštu: info@kokybesklubas.lt
telefonu: +370 65538778
Arba sekite naujienas FB paskyroje https://www.facebook.com/MBKokybesklubas/ 

Mūsų klientai

AKTO.pngTAVIRA.pngTLSC.pngPilies-Uostas.pnggordonlogo.pngbalticilp.pngpirciupasaulis.pngLogo.pngLaurai.pnglogo1.pngNovaturas.pngmechanizmu.pngTARANDE_LOGO-01.pngPBU.pngKlaipėda_LCC.pngTranskela_Logo_COLOR.pngbaltijosbrasta.png